JA Muzic - шаблон joomla Mp3
Abendua 2020

ALBE GALA 2020

Eguna: Abenduaren 13a, igandea

Tokia: Algorta

Urrezko Ahobia.

Azaroa 2020

ESKOLATIK PLAZARA 2020

Eguna: Azaroaren 6a, ostirala.

Tokia: Andres Isasi musika eskolan.

Bertsolariak: Andoni Egaña eta Kerman Diaz

 

 

Iraila 2020
Uztaila 2020
Ekaina 2020

Sopelako udako saioa

Eguna: Ekainaren 27a, larunbata

Ordua: 13:15

Lekua: Udaletxe ondoko berdegunea, Sopela

Bertsolariak: Amets Arzallus, Uxue Alberdi, Unai Iturriaga eta Paule Loizaga

 

BALKOITIK BALKOIRA 2020

Eguna: ekainaren 26a, ostirala

Ordua: 19:00

Lekua: Azebarri Kultur Elkartea

Bertsolariak: Sustrai Colina eta Nerea Elustondo

Sarrera mugatuak, izen ematea ezinbestekoa: 605 704 385 / Helbide elektroniko hau spam roboten kontra babestuta dago. JavaScript aktibatuta eduki behar duzu hau ikusteko.

ALBE EGUNA 2020

Eguna: ekainaren 20a

Ordua: 14:30

Lekua: El Molino garagardotegia, Berango

 

Maiatza 2020

ASE BERTSOZ

Eguna: Maiatzaren 28a, osteguna

Ordua: 20:00

Tokia: Online, Jitsi plataforman

Esteka lortzeko jarri gurekin kontaktuan: 605 704 385 / Helbide elektroniko hau spam roboten kontra babestuta dago. JavaScript aktibatuta eduki behar duzu hau ikusteko.

Apirila 2020
Martxoa 2020

BERTSO ERRONDA - BIRAKO KANPORAKETA

Eguna: Martxoaren 24a, asteartea

Ordua: 19:30

Tokia: Bilboko Bira taberna

Bertsolariak: Unai Mendiburu, Maddalen Ruesgas, Enare Muniategi, Ane Peñagatikano, Beñat Bilbao eta Josu Ibarguren.

BERTSO ERRONDA - LA VILLAKO KANPORAKETA

Eguna: Martxoaren 17a, asteartea

Ordua: 19:30

Tokia: Bilboko La Villa taberna

Bertsolariak: Aritz Landeta, Iker Apraiz, Asier Alcedo, Lierni Rekondo, Nahia Ibarzabal eta Mikel Arrieta.

Bertsolari Gazteen BBK Sariketa 2020 - KANPORAKETA

Eguna: Martxoaren 11, asteazkena

Ordua: 10:30

Tokia: Xemein Kultur Aretoa, Markina.

Bertsolariak: Uribe kosta - Lea Artibai

Uribe Kostako bertsolariak:

Gaztetxuak:

- Izaro Gascon
- Peio Lago
- Jare Torralba

Gazteak:

- Peru Irastorza
- Mikel Arrate
- Oihan Diaz

 

BERTSO ERRONDA - ERRONDABIDEKO KANPORAKETA

Eguna: Martxoaren 10a, asteartea

Ordua: 19:30

Tokia: Bilboko Errondabide taberna

Bertsolariak: Paule Loizaga, Peru Irastorza, Maite Sarasola, Igor Galartza, Iruri Altzerreka eta Ander Ucelay.

BERTSO ERRONDA - ADAXKAKO KANPORAKETA

Eguna: Martxoaren 3a, asteartea

Ordua: 19:30

Tokia: Bilboko Adaxka Kultur Elkartea

Bertsolariak: Kerman Diaz, Mikel Aiartzaguena, Aissa Intxausti, Jon Elortza, Julene Iturbe eta Ander Anakabe.