JA Muzic - шаблон joomla Mp3
Abendua 2020

ALBE GALA 2020

Eguna: Abenduaren 13a, igandea

Tokia: Algorta

Urrezko Ahobia.

Azaroa 2020

ESKOLATIK PLAZARA 2020

Eguna: Azaroaren 6a, ostirala.

Tokia: Andres Isasi musika eskolan.

Bertsolariak: Andoni Egaña eta Kerman Diaz

 

 

Urria 2020
Iraila 2020

BBT 2020: Udabarria bertsotan Muxikako saioa

Eguna: Irailaren 17an, asteazkenean

Ordua: 18:30ean

Lekua: Ariatzako eskoletan, Muxikan

Bertsolariak:  Arkaitz Zipitria Mendizabal, Eneko Aldana Carrasco, Iñaki Lersundi Arrizabalaga, Jone Larrinaga Dañobeitia, Aritz Landeta Terceño eta Peru Irastorza Santxo

Gai-jartzailea: Leire Garatxena Larrabe

Sarrerak: bertsosarrerak.eus atarian

Informazio gehiago Bertsozale Elkartearen webgunean

BBT 2020: Udabarria bertsotan Berrizko saioa

Eguna: Irailaren 23an, asteazkenean

Ordua: 18:30ean

Lekua: Berrizko Kultur Etxean

Bertsolariak:  Aitor Esteban Etxebarria, Axier Goñi Arsuaga, Iruri Altzerreka Martinez, Maider Altuna Urbina, Mikel Goiriena Larrazabal eta Nahia Ibarzabal Gisasola.

Gai-jartzailea: Itxaro Juaristi Olaetxea

Sarrerak: bertsosarrerak.eus atarian

Informazio gehiago Bertsozale Elkartearen webgunean

BBT 2020: Udabarria bertsotan Berangoko saioa

Eguna: Irailaren 18an, ostegunean

Ordua: 18:30ean

Lekua: Berangoko antzokian

Bertsolariak:  Ana Picallo Perez, Bittor Altube Sarrionandia, Enare Muniategi Etxabe, Imanol Arrutia Azkueta, Ion Barrocal Besga eta Maite Sarasola Isazelaia

Gai-jartzailea: Beñat Vidal Gurrutxaga

Sarrerak: bertsosarrerak.eus atarian

Informazio gehiago Bertsozale Elkartearen webgunean

BBT 2020: Udabarria bertsotan Busturiako saioa

Eguna: Irailaren 17an, ostegunean

Ordua: 18:30ean

Lekua: Busturiko Kultur Etxea

Bertsolariak: Aitor Etxebarriazarraga Gabiola, Ander Aldazabal Olabarri, Ander Anakabe Lekue, Ander Ucelay Aristi, Iker Uriarte Urrutia eta Peru Vidal Gurrutxaga


Gai-jartzailea: Itxaro Juaristi Olaetxea

Sarrerak: bertsosarrerak.eus atarian

Informazio gehiago Bertsozale Elkartearen webgunean

BBT 2020: Udabarria bertsotan Getxoko saioa

Eguna: Irailaren 17an, ostegunean

Ordua: 18:30ean

Lekua: Muxikebarri zentroan, Arrigunaga aretoan

Bertsolariak:  Aitor Arrutia Azkueta, Nagore Beitia Telletxea, Bikain Urkiri Etxebarria, Julen Ibarguengoitia Ordorika, Mikel Aiartzaguena Agirrebeitia eta Paule Ixiar Loizaga Legarra

Gai-jartzailea: Igor Menika Bengoetxea

Sarrerak: bertsosarrerak.eus atarian

Informazio gehiago Bertsozale Elkartearen webgunean

BBT 2020: Udabarria bertsotan Lekeitioko saioa

Eguna: Irailaren 16an, asteazkenean

Ordua: 18:30ean

Lekua: Azkue aretoan, Lekeition

Bertsolariak:  Eneko Arrate Sololuze, Garikoitz Sarriugarte Onaindia, Inazio Vidal Gurrutxaga, Jokin Castaños Gonzalez, Koldo Gezuraga Seijido eta Peru de Pedro Larrea

Gai-jartzailea: Amaia Ugalde Begoña

Sarrerak: bertsosarrerak.eus atarian

Informazio gehiago Bertsozale Elkartearen webgunean

 

BERTSO JAIALDI MUNDIALA 2020

Eguna: Irailaren 2an, asteazkenean.

Ordua: 19:30ean

Tokia: Muxikebarrin.

Bertsolariak: Maialen Lujanbio, Andoni Egaña, Jon Maia, Nerea Ibarzabal eta Jone Uria.

Gobidapena: Erromoko eta Villamonteko Kultur Etxeetan eskuragarri

Abuztua 2020

Erandioko bertso saioa 2020

ERANDIOKO SAIOA kartela

Eguna: Abuztuaren 30a, igandea

Ordua: 18:00

Tokia: Udaletxeko plaza, Erandio

Bertsolariak: Iker Zubeldia, Alaia Martin, Julio Soto eta Inazio Vidal

Izen ematea: 621 270 546 telefonora deitu edota Helbide elektroniko hau spam roboten kontra babestuta dago. JavaScript aktibatuta eduki behar duzu hau ikusteko. helbidera idatzi

Gorlizko bertso saioa 2020

Balkoitik BertsoSaioa

Eguna: Abuztuaren 7a

Ordua: 20:00etan

Tokia: Itsabide, Gorliz

Bertsolariak: Sebastian Lizaso, Jon Maia, Paule Loizaga eta Unai Mendiburu

 

Uztaila 2020

ALGORTAKO BERTSO MARATOIA 2020

ALGORTAKO MARATOIA kartela

Eguna: uztailaren 31, ostirala

Ordua: 13:00etatik aurrera. Egun osoko egitaraua

Lekua: Algortako Kasinoa

Bertsolariak: Nerea Elustondo, Alaia Martin, Amets Arzallus eta Jone Uria

Maratoilariak: Amets Arzallus eta Jone Uria

Bazkaria: Azebarri Elkartean, 15€ . Izena emateko deitu 605704385 / 688652917 telefonoetara edo emaildu Helbide elektroniko hau spam roboten kontra babestuta dago. JavaScript aktibatuta eduki behar duzu hau ikusteko. / Helbide elektroniko hau spam roboten kontra babestuta dago. JavaScript aktibatuta eduki behar duzu hau ikusteko. helbideetara.

Algortako bertso saioa 2020

Eguna: uztailaren 30a, osteguna

Ordua: 13:00

Lekua: Gaztetxea

Bertsolariak: Andoni Egaña, Aitor Sarriegi, Onintza Enbeita eta Kerman Diaz 

Ekaina 2020

Sopelako udako saioa

Eguna: Ekainaren 27a, larunbata

Ordua: 13:15

Lekua: Udaletxe ondoko berdegunea, Sopela

Bertsolariak: Amets Arzallus, Uxue Alberdi, Unai Iturriaga eta Paule Loizaga

 

BALKOITIK BALKOIRA 2020

Eguna: ekainaren 26a, ostirala

Ordua: 19:00

Lekua: Azebarri Kultur Elkartea

Bertsolariak: Sustrai Colina eta Nerea Elustondo

Sarrera mugatuak, izen ematea ezinbestekoa: 605 704 385 / Helbide elektroniko hau spam roboten kontra babestuta dago. JavaScript aktibatuta eduki behar duzu hau ikusteko.

ALBE EGUNA 2020

Eguna: ekainaren 20a

Ordua: 14:30

Lekua: El Molino garagardotegia, Berango